Informacija Kretingos rajono gyventojams

2020-05-12

GERBIAMI PACIENTAI,

 

  Informuojame, kad nuo  gegužės 18 d. VšĮ Kretingos psichikos sveikatos centre pradedamos   teikti tiesioginio kontakto psichikos sveikatos priežiūros paslaugos:

  • Tiesioginio kontakto paslaugos bus teikiamos tik tiems pacientams, kurie bus užsiregistravę iš anksto tel.: (8445) 79055.
  • Jei jaučiate viršutinių kvėpavimo takų infekcijos simptomus: karščiuojate, kosėjate, sloguojate, jaučiate silpnumą ir kt. – į Centrą įeiti griežtai draudžiama, privalote kreiptis į savo šeimos gydytoją. Šiuo atveju psichikos sveikatos priežiūros paslaugos galės būti teikiamos tik nuotoliniu būdu.
  • Į Centrą turite atvykti ne anksčiau 10 min. prieš paskirtą laiką, nes anksčiau nebūsite įleidžiami. Prie Centro ir Centre laikykitės saugaus, 2 metrų atstumo.
  • Budinčiam darbuotojui parodykite asmens dokumentą, įėję į Centrą dezinfekuokite rankas. Centro darbuotojas Jums pamatuos temperatūrą ir nukreips į paskirtą kabinetą.
  • Kad visi jaustumėmės saugūs – vykdykite visus personalo nurodymus ir būkime kantrūs. 

 

PRIVALOMAI TURITE DĖVĖTI APSAUGINĘ VEIDO KAUKĘ IR VIENKARTINES PIRŠTINES, APSAUGOS PRIEMONES NUSIIMTI GALĖSITE, TIK IŠĖJĘ IŠ CENTRO.

 

Informuojame, kad mokėjimai už mokamas paslaugas vykdomi:

 

  • mokėjimo kortele VšĮ Kretingos psichikos sveikatos centre.   

Ačiū už supratingumą

VšĮ Kretingos psichikos sveikatos centro administracija

                 

 Apie emocinę sveikatą ir pagalbos galimybes galite rasti: 

www.pagalbasau.lt,

https://sam.lrv.lt/lt/naujienos/rekomendacijos-medicinos-istaigu-personalui-kaip-palaikyti-gera-savijauta,

https://vpsc.lrv.lt/lt/informacine-medziaga/informacija-psichikos-sveikatos-klausimais,

https://sam.lrv.lt/lt/naujienos/profesore-pataria-kaip-palaikyti-gera-psichologine-savijauta-saviizoliacijos-laikotarpiu